
Men's Metal And Genuine Leather Fashion Sports Multifunction Chronograph Calendar Quartz Watch With Round Dial
Men's Metal And Genuine Leather Fashion Sports Multifunction Chronograph Calendar Quartz Watch With Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $53.70
-65%$53.70
$18.79More Images






Men's Metal And Genuine Leather Fashion Sports Multifunction Chronograph Calendar Quartz Watch With Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |























