
Men's Multifunction Chronograph Waterproof Electronic Watch Zinc Alloy Case Plastic Strap Round Dial Geometric Style
Men's Multifunction Chronograph Waterproof Electronic Watch Zinc Alloy Case Plastic Strap Round Dial Geometric Style
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Natural,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 133g |
Original: $28.75
-65%$28.75
$10.06More Images









Men's Multifunction Chronograph Waterproof Electronic Watch Zinc Alloy Case Plastic Strap Round Dial Geometric Style
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Natural,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 133g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Natural,Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 133g |























