Men's Multifunction Waterproof Sports Watch With Zinc Alloy Case Silicone Strap And Mineral Strengthened Glass Mirror Geometric Style Round Dial
Men's Multifunction Waterproof Sports Watch With Zinc Alloy Case Silicone Strap And Mineral Strengthened Glass Mirror Geometric Style Round Dial
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $20.14
-65%$20.14
$7.05More Images
Men's Multifunction Waterproof Sports Watch With Zinc Alloy Case Silicone Strap And Mineral Strengthened Glass Mirror Geometric Style Round Dial
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |























