
Men's Solid Wood Automatic Mechanical Leisure Round Watch With Hollowout Bottom
| Case Material | Wood |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Snap Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Wood |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 120g |
Original: $47.83
-65%$47.83
$16.74More Images







Men's Solid Wood Automatic Mechanical Leisure Round Watch With Hollowout Bottom
| Case Material | Wood |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Snap Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Wood |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Wood |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Snap Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Wood |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 120g |























