
Men's Sport Genuine Leather Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Round Dial Waterproof Multifunctional Quartz Watch
Men's Sport Genuine Leather Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Round Dial Waterproof Multifunctional Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 55g |
Original: $19.21
-65%$19.21
$6.72More Images








Men's Sport Genuine Leather Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Round Dial Waterproof Multifunctional Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 55g |























