Men's Sports Alloy Case Silicone Strap Barrel Shape Multifunction Timing Calendar Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |
Original: $27.82
-65%$27.82
$9.74More Images
Men's Sports Alloy Case Silicone Strap Barrel Shape Multifunction Timing Calendar Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |























