Men's Sports Mechanical Movement Watch Alloy Case Silicone Strap Round Dial Luminous Waterproof Business Style
Men's Sports Mechanical Movement Watch Alloy Case Silicone Strap Round Dial Luminous Waterproof Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 183g |
More Images
Men's Sports Mechanical Movement Watch Alloy Case Silicone Strap Round Dial Luminous Waterproof Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 183g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 183g |























