
Men's Sports Watch Alloy High Belt Belt Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Simple Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | High Quality Belt |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $11.20
-65%$11.20
$3.92More Images






Men's Sports Watch Alloy High Belt Belt Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Simple Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | High Quality Belt |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Simple Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | High Quality Belt |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























