
Men's Square Alloy Quartz Watch For Business And Leisure
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42*48Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
More Images





Men's Square Alloy Quartz Watch For Business And Leisure
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42*48Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42*48Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |























