
Men's Tungsten And Steel Automatic Waterproof Watch With Round Dial
| Case Material | Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 86g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images














Men's Tungsten And Steel Automatic Waterproof Watch With Round Dial
| Case Material | Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 86g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 86g |























