
Men's Vintage Handmade Geometric Wooden Beads Alloy Bracelet Jewelry
| Condition | Common |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Number Of Pieces | 33 Pieces |
| Occasion | Birthday,Travel Commemorative,Holiday |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 18Mm |
| Style | Retro |
| Weight | 20g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images





Men's Vintage Handmade Geometric Wooden Beads Alloy Bracelet Jewelry
| Condition | Common |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Number Of Pieces | 33 Pieces |
| Occasion | Birthday,Travel Commemorative,Holiday |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 18Mm |
| Style | Retro |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Common |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Number Of Pieces | 33 Pieces |
| Occasion | Birthday,Travel Commemorative,Holiday |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 18Mm |
| Style | Retro |
| Weight | 20g |























