
Men's Watch Alloy Case Plastic Strap Iron Clasp Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images









Men's Watch Alloy Case Plastic Strap Iron Clasp Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |























