Men's Watch Zinc Alloy Case Belt Silicone Steel Belt Square Dial Highend Business Fashion Electronic Quartz Watch
Men's Watch Zinc Alloy Case Belt Silicone Steel Belt Square Dial Highend Business Fashion Electronic Quartz Watch
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 54Mm Height 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | High Hardness Blue Light Tempered Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Belt,Silicone,Steel Belt |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 90g |
Original: $25.47
-65%$25.47
$8.91More Images
Men's Watch Zinc Alloy Case Belt Silicone Steel Belt Square Dial Highend Business Fashion Electronic Quartz Watch
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 54Mm Height 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | High Hardness Blue Light Tempered Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Belt,Silicone,Steel Belt |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 54Mm Height 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | High Hardness Blue Light Tempered Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Belt,Silicone,Steel Belt |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 90g |























