
Men's Zinc Alloy And Alloy Animal Zodiac Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Hiphop Style
Men's Zinc Alloy And Alloy Animal Zodiac Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 103g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images






Men's Zinc Alloy And Alloy Animal Zodiac Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 103g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 103g |























