
Men's Zinc Alloy Hiphop Style Animal Zodiac Disc Deer Head Pendant Necklace With Electroplating And Cuban Chain
Men's Zinc Alloy Hiphop Style Animal Zodiac Disc Deer Head Pendant Necklace With Electroplating And Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 128g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images






Men's Zinc Alloy Hiphop Style Animal Zodiac Disc Deer Head Pendant Necklace With Electroplating And Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 128g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 128g |























