
Metal Clavicle Necklace With Conch Shell Imitation Pearl Seahorse Tortoise Animal Zodiac Geometric Electroplated Design
Metal Clavicle Necklace With Conch Shell Imitation Pearl Seahorse Tortoise Animal Zodiac Geometric Electroplated Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 19g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Metal Clavicle Necklace With Conch Shell Imitation Pearl Seahorse Tortoise Animal Zodiac Geometric Electroplated Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 19g |























