
Metal Flower Petal Earrings For Women Niche Style Electroplating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images

















Metal Flower Petal Earrings For Women Niche Style Electroplating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 11g |























