
Metal Rhinestone Sequins Electroplating Waist Chain For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Sequins |
| Style | Leisure |
| Weight | 32g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images








Metal Rhinestone Sequins Electroplating Waist Chain For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Sequins |
| Style | Leisure |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Metal |
| Occasion | Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Sequins |
| Style | Leisure |
| Weight | 32g |























