
Metal Sequin Butterfly Imitation Pearl Alloy Clavicle Necklace With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Design
Metal Sequin Butterfly Imitation Pearl Alloy Clavicle Necklace With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 22g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Metal Sequin Butterfly Imitation Pearl Alloy Clavicle Necklace With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 22g |























