
Moissanite Geometric 925 Sterling Silver Goldplated Electroplated Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Moissanite Earrings,Women's |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $9.82
-65%$9.82
$3.44More Images



























Moissanite Geometric 925 Sterling Silver Goldplated Electroplated Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Moissanite Earrings,Women's |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Moissanite Earrings,Women's |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 5g |























