
Moissanite S925 Sterling Silver Goldplated Geometric Fourclaw Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Earrings |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $7.68
-65%$7.68
$2.69More Images












Moissanite S925 Sterling Silver Goldplated Geometric Fourclaw Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Earrings |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Earrings |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























