
Multifunction Student Electronic Watch With Nylon Band Round Shape Alloy Alloyabs Case And Acrylic Mirror
Multifunction Student Electronic Watch With Nylon Band Round Shape Alloy Alloyabs Case And Acrylic Mirror
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Nylon Strap |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 46g |
Original: $14.08
-65%$14.08
$4.93More Images







Multifunction Student Electronic Watch With Nylon Band Round Shape Alloy Alloyabs Case And Acrylic Mirror
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Nylon Strap |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Nylon Strap |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 46g |























