
Multifunctional Chronograph Unisex Couple Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial
Multifunctional Chronograph Unisex Couple Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $23.21
-65%$23.21
$8.12More Images




Multifunctional Chronograph Unisex Couple Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























