Multifunctional Double Display Sports Watch Metal Case Mineral Strengthened Glass Mirror Silicone Strap Round Dial For Men
Multifunctional Double Display Sports Watch Metal Case Mineral Strengthened Glass Mirror Silicone Strap Round Dial For Men
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
More Images
Multifunctional Double Display Sports Watch Metal Case Mineral Strengthened Glass Mirror Silicone Strap Round Dial For Men
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |























