
Multifunctional Electronic Sports Watch For Students Tpu Zinc Alloyabs Acrylic Mirror Round Dial
Multifunctional Electronic Sports Watch For Students Tpu Zinc Alloyabs Acrylic Mirror Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 97g |
Original: $19.01
-65%$19.01
$6.65More Images









Multifunctional Electronic Sports Watch For Students Tpu Zinc Alloyabs Acrylic Mirror Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 97g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 97g |























