
Multifunctional Electronic Watch Square Zinc Alloy Case Steel Band Highend Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 70g |
Original: $31.92
-65%$31.92
$11.17More Images











Multifunctional Electronic Watch Square Zinc Alloy Case Steel Band Highend Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 70g |























