
Multifunctional Electronic Waterproof Resin Strap Sports Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Mirror For Teenagers And Students
Multifunctional Electronic Waterproof Resin Strap Sports Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Mirror For Teenagers And Students
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Resin |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $9.06
-65%$9.06
$3.17More Images











Multifunctional Electronic Waterproof Resin Strap Sports Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Mirror For Teenagers And Students
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Resin |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Resin |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























