Multifunctional Fashion Sports Watch Waterproof Luminous Dual Display Alloy Alloy Case Silicone Strap Mineral Reinforced Mirror Round Dial Minimalist Style For Men
Multifunctional Fashion Sports Watch Waterproof Luminous Dual Display Alloy Alloy Case Silicone Strap Mineral Reinforced Mirror Round Dial Minimalist Style For Men
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer+Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Minimalist |
| Weight | 150g |
Original: $20.75
-65%$20.75
$7.26More Images
Multifunctional Fashion Sports Watch Waterproof Luminous Dual Display Alloy Alloy Case Silicone Strap Mineral Reinforced Mirror Round Dial Minimalist Style For Men
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer+Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Minimalist |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer+Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Minimalist |
| Weight | 150g |























