
Multifunctional Luminous Electronic Watch For Students Abs Case Tpu Material Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 48g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images









Multifunctional Luminous Electronic Watch For Students Abs Case Tpu Material Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 48g |























