
Multifunctional Luminous Electronic Watch Plastic Plexlass Mirror Round Dial Youth Student Candy Color Sports
Multifunctional Luminous Electronic Watch Plastic Plexlass Mirror Round Dial Youth Student Candy Color Sports
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Japan And South Korea,Natural,Lovely,Sweet,Small Fresh,Mori,Daily Necessities,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 98g |
Original: $13.06
-65%$13.06
$4.57More Images








Multifunctional Luminous Electronic Watch Plastic Plexlass Mirror Round Dial Youth Student Candy Color Sports
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Japan And South Korea,Natural,Lovely,Sweet,Small Fresh,Mori,Daily Necessities,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 98g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Japan And South Korea,Natural,Lovely,Sweet,Small Fresh,Mori,Daily Necessities,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 98g |























