
Multifunctional Outdoor Sports Watch Zinc Alloyabs Case Nylon Strap Round Dial Fstn Screen
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Fstn Screen |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Nylon Strap |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 46g |
Original: $25.47
-65%$25.47
$8.91More Images








Multifunctional Outdoor Sports Watch Zinc Alloyabs Case Nylon Strap Round Dial Fstn Screen
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Fstn Screen |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Nylon Strap |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 48Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Fstn Screen |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Nylon Strap |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 46g |























