
Multifunctional Sports Watch Abs Case Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial Student Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 55Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 72g |
Original: $16.75
-65%$16.75
$5.86More Images












Multifunctional Sports Watch Abs Case Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial Student Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 55Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 55Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 72g |























