
Multifunctional Sports Waterproof Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Mineral Reinforced Glass Mirror Round Dial Universal Fashion
Multifunctional Sports Waterproof Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Mineral Reinforced Glass Mirror Round Dial Universal Fashion
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 47g |
Original: $15.01
-65%$15.01
$5.25More Images


















Multifunctional Sports Waterproof Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Mineral Reinforced Glass Mirror Round Dial Universal Fashion
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 45.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Sporty Style,Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 47g |























