
Multifunctional Square Electronic Watch For Junior High School Students Acrylic Mirror Tpu Strap Abs Case
Multifunctional Square Electronic Watch For Junior High School Students Acrylic Mirror Tpu Strap Abs Case
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Matching,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 43g |
Original: $11.31
-65%$11.31
$3.96More Images








Multifunctional Square Electronic Watch For Junior High School Students Acrylic Mirror Tpu Strap Abs Case
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Matching,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,All-Matching,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 43g |























