
Multifunctional Transparent Fashion Sports Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial
Multifunctional Transparent Fashion Sports Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm,Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 82g |
Original: $14.59
-65%$14.59
$5.11More Images











Multifunctional Transparent Fashion Sports Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm,Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 82g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm,Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 82g |























