Multifunctional Waterproof Electronic Sports Watch Metal Case Plastic Mirror Silicone Strap Round Dial
Multifunctional Waterproof Electronic Sports Watch Metal Case Plastic Mirror Silicone Strap Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Null,Daily Necessities |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 135g |
Original: $14.59
-65%$14.59
$5.11More Images
Multifunctional Waterproof Electronic Sports Watch Metal Case Plastic Mirror Silicone Strap Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Null,Daily Necessities |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 135g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Null,Daily Necessities |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 135g |























