
Multifunctional Waterproof Electronic Sports Watch Rubber Strap Metal Case Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Rubber |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $15.20
-65%$15.20
$5.32More Images




Multifunctional Waterproof Electronic Sports Watch Rubber Strap Metal Case Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Rubber |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Rubber |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |























