
Multifunctional Waterproof Electronic Watch For Senior High School Students Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Dial
Multifunctional Waterproof Electronic Watch For Senior High School Students Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Original: $15.01
-65%$15.01
$5.25More Images


















Multifunctional Waterproof Electronic Watch For Senior High School Students Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Dial
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |























