
Multifunctional Waterproof Electronic Watch Round Dial Zinc Alloyabs Case Tpu Strap Chic Style For Students
Multifunctional Waterproof Electronic Watch Round Dial Zinc Alloyabs Case Tpu Strap Chic Style For Students
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 78g |
Original: $19.31
-65%$19.31
$6.76More Images










Multifunctional Waterproof Electronic Watch Round Dial Zinc Alloyabs Case Tpu Strap Chic Style For Students
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy+Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 52Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 78g |























