
Multifunctional Waterproof Quartz Men's Watch With Rhombus Dial Leather And Solid Steel Strip Strap Alloy Case And Mineral Strengthened Mirror
Multifunctional Waterproof Quartz Men's Watch With Rhombus Dial Leather And Solid Steel Strip Strap Alloy Case And Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather,Solid Steel Strip |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $23.82
-65%$23.82
$8.34More Images







Multifunctional Waterproof Quartz Men's Watch With Rhombus Dial Leather And Solid Steel Strip Strap Alloy Case And Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather,Solid Steel Strip |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 53Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather,Solid Steel Strip |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |























