
Multifunctional Waterproof Sports Watch For Men Resin Case Pu Strap Geometric Style Round Dial
Multifunctional Waterproof Sports Watch For Men Resin Case Pu Strap Geometric Style Round Dial
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Resin |
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Highly Transparent Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Sports Style,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Original: $13.06
-65%$13.06
$4.57More Images












Multifunctional Waterproof Sports Watch For Men Resin Case Pu Strap Geometric Style Round Dial
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Resin |
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Highly Transparent Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Sports Style,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Resin |
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Highly Transparent Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Sports Style,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |























