
Multifunctional Waterproof Sports Watch Resin Case Plastic Strap Round Dial For Students Fashion Style
Multifunctional Waterproof Sports Watch Resin Case Plastic Strap Round Dial For Students Fashion Style
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Plastic |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 43g |
Original: $12.54
-65%$12.54
$4.39More Images




















Multifunctional Waterproof Sports Watch Resin Case Plastic Strap Round Dial For Students Fashion Style
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Plastic |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Plastic |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 43g |























