Multifunctional Waterproof Sports Watch Silicone Strap Metal Case Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Daily Necessities |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
More Images
Multifunctional Waterproof Sports Watch Silicone Strap Metal Case Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Daily Necessities |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 52Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Daily Necessities |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |























