
Natural Crystal Small Animal Owl Pendant Necklace Semiprecious Stone Alloy Copper Electroplated Minimalist Fashion Jewelry
Natural Crystal Small Animal Owl Pendant Necklace Semiprecious Stone Alloy Copper Electroplated Minimalist Fashion Jewelry
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | General |
| Hardware Material | Alloy + Copper |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images























Natural Crystal Small Animal Owl Pendant Necklace Semiprecious Stone Alloy Copper Electroplated Minimalist Fashion Jewelry
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | General |
| Hardware Material | Alloy + Copper |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | General |
| Hardware Material | Alloy + Copper |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























