
Natural Stone Beaded Bracelet Amethyst Agate Turquoise Tiger Stone Eye Stone Geometric Handmade Unisex
Natural Stone Beaded Bracelet Amethyst Agate Turquoise Tiger Stone Eye Stone Geometric Handmade Unisex
| Condition | Premium Products (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | New Chinese Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images














Natural Stone Beaded Bracelet Amethyst Agate Turquoise Tiger Stone Eye Stone Geometric Handmade Unisex
| Condition | Premium Products (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | New Chinese Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Premium Products (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | New Chinese Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























