
Navel Ring Copper Stainless Steel Heart Shape Electroplated Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Commemoration,Holiday |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images






Navel Ring Copper Stainless Steel Heart Shape Electroplated Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Commemoration,Holiday |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Commemoration,Holiday |
| Precious Metal Quality | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























