
Necklace Alloy Artificial Crystal Geometric Pattern Diamond Design
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 230g |
More Images





Necklace Alloy Artificial Crystal Geometric Pattern Diamond Design
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 230g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 230g |























