
Necklace Alloy Pendant Copperclad Iron Chain Polymer Clay Imitation Pearl Animal Zodiac Handmade Stacking Style
Necklace Alloy Pendant Copperclad Iron Chain Polymer Clay Imitation Pearl Animal Zodiac Handmade Stacking Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Polymer Clay+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Stacking Style,Animal |
| Weight | 23g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Necklace Alloy Pendant Copperclad Iron Chain Polymer Clay Imitation Pearl Animal Zodiac Handmade Stacking Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Polymer Clay+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Stacking Style,Animal |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Polymer Clay+Imitation Pearl+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Stacking Style,Animal |
| Weight | 23g |























