
Necklace And Bracelet Set Plastic Resin Organic Glass Pearl Chain Love Water Drops Bell Pattern Punk Style Electroplated Peach Heart Pendant
Necklace And Bracelet Set Plastic Resin Organic Glass Pearl Chain Love Water Drops Bell Pattern Punk Style Electroplated Peach Heart Pendant
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Punk,Geometry |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images









Necklace And Bracelet Set Plastic Resin Organic Glass Pearl Chain Love Water Drops Bell Pattern Punk Style Electroplated Peach Heart Pendant
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Punk,Geometry |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Punk,Geometry |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























