
Necklace Coconut Shell Turquoise Handmade Geometric Style Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Coconut Shell Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images
























Necklace Coconut Shell Turquoise Handmade Geometric Style Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Coconut Shell Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Coconut Shell Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 20g |























